Жалюзі

Жалюзі - ЕлегантВікна без штор або гардин як людина без одягу, жалюзі на вікна – сучасний варіант оздоблення помешкання. Вони давно та надійно увійшли в наше життя, з кожним роком з’являються нові, цікаві пропозиції. На сьогодні існують такі види жалюзі:

  • горизонтальні;
  • вертикальні;
  • ролетні “день-ніч”
  • плісе

Отримати консультацію!

Горизонтальні – перші жалюзі які з’явилися на наших вікнах, вони й досі затребувані для оформлення офісів та приватного житла. Горизонтальні жалюзі це система із поперечних пластин(ламелей), що з’єднані між собою, певним чином, за допомогою ниток. Це дозволяє направляти ламелі  під певним кутом, регулюючи світловий потік, та фіксувати жалюзі на необхідній висоті. Основний матеріал для виготовлення ламелей – алюміній. Горизонтальні жалюзі  з алюмінієвими ламелями мають широку кольорову гамму, придатну ціну, дуже прості в уході.

Вертикальні жалюзі на вікна нагадують звичайні штори і мають попит при оформлені вікон. Багатий вибір тканин різноманітних фактур та забарвлень, безліч конструкційних рішень, дозволяє створювати цікаві інтер’єрні ансамблі. Смуги — ламелі виготовляються з спеціально обробленої тканини, ширина яких 89 або 127мм, їх можна зсувати в одну з сторін вікна, або розділяти від центру. Жалюзі мають антистатичну обробку, їх без проблем чистять за допомогою пилосмока, або миють водою.

жалюзі вертикальні - Елегант

Жалюзі на вікна – новинки асортименту

Ролетні жалюзі день-ніч – виготовляють зі спеціальної тканини в якій чергуються прозорі та щільні смуги. Завдяки простому механізму можна регулювати рівень освітлення створюючи затишну атмосферу.

Жалюзі-плісе на перший погляд нагадують горизонтальні жалюзі, але вони виготовляються з тканини, зібраної в складки. Завдяки особливостям конструкції можуть встановлюватись як на прямокутних так і аркових вікнах. Тонкий алюмінієвий профіль майже не помітний на вікні. Тканина зсувається як вверх, так і вниз, забезпечує рівномірне освітлення. Нестандартний вигляд, висока якість тканин, безліч кольорових рішень, відповідають самим високим естетичним вимогам клієнтів.

Все найкраще – для наших клієнтів

Фабрика вікон “Елегант” – високопрофесійний виробник металопластикових вікон, ми відповідально ставимось до співпраці з нашими клієнтами. Цінуємо їх гарне відношення і використовуємо всі можливості, для максимального задоволення потреб клієнтів. Жалюзі дуже популярний вид оздоблення вікон. Також у нас можна придбати вхідні двері та підвіконня. Не маючи власного виробництва, співробітники компанії проводять регулярний моніторинг ринку, розшукуючи найвигідніші пропозиції. Для зручності наших клієнтів у місті Львів, відкрито магазини компанії, де представлені найкращі зразки якісних жалюзі, за найбільш прийнятною ціною. Адреса магазинів м. Львів, вул.Зелена 281а, та вул. Любінська 102. Як то кажуть: “Краще один раз побачить…”.

Отримати консультацію!