Вхідні двері

Вхідні двері - ЕлегантВхідні двері це запорука вашого спокою та надійного захисту помешкання, а їх зовнішній вигляд формує перше враження про власника. Основні параметри на які треба звертати увагу вибираючи двері це:

  • Надійність та безпека;
  • Тепло- та звукоізоляція;
  • Дизайн.

Переважно виготовляють металічні (сталеві або броньовані) вхідні двері. Як що двері призначені для приватного будинку, вони потребують додаткової антикорозійної обробки металу. Товщина металу, наявність ребер жорсткості, захист “антизріз” з петельного боку, додаткові накладки в місцях можливої агресії — гарантують надійність дверей. Безпека напряму залежить від надійності встановлених замків, тому перевагу треба надавати надійним системам. Від протягів, холоду та шуму захистить ізоляція дверної коробки і полотна сучасними теплоізоляційними матеріалами, та використання якісних ущільнювачів. Що стосується зовнішнього дизайну дверей, то тут необмежений простір для фантазії. Вони можуть бути класичної форми, з використанням різноманітних елементів декору (ковка, різьблення, накладки з дерева та МДФ), виготовлені з протиударного скла та цінних порід дерева.

Отримати консультацію!

Вибираємо вхідні двері в салонах компанії “Елегант”

Одним із напрямків діяльності компанії “Елегант” є продаж та монтаж вхідних та міжкімнатних дверей. Відповідальний підхід до вибору партнерів — виробників дверей дозволяє бути впевненими в високій якості наших послуг. Мережа салонів – магазинів у місті Львів, дає можливість завжди мати двері в наявності, а наші клієнти мають змогу ознайомитись з асортиментом, як то кажуть, “на власні очі”. Завдяки плідній співпраці з кращими виробниками, ми пропонуємо сучасні моделі дверей в широкому ціновому діапазоні. Ми маємо конкурентно спроможні ціни, бо за рахунок великих закупівель, одержуємо максимальні знижки від виробника, котрі в свою чергу, надаємо нашим клієнтам. Для зручності покупців, у нас можна оформити кредит на 3 місяці під 0%, або клієнт може взяти кредит на довший строк, у вигідному для нього банку.

Купити двері в наших салонах не складає проблеми, а якісне встановлення забезпечать професійні монтажники нашої компанії. Термін замовлення від 3-10 робочих днів, авансовий внесок 30% від ціни. Ми надаємо гарантію на вхідні двері від 1 до 3 років, залежно від виробника. Ми також пропонуємо будівництво каркасних будинків. Скориставшись послугами компанії “Елегант”, ви отримаєте міцні та надійні двері за кращими цінами, а разом з ними комфорт та безпеку.

Перегляньте двері надійних виробників

Двері вхідні Steelguard - ЕлегантДвері вхідні Straj - Елегант