Відкоси

Відкоси на вікна це заключний етап монтажу вікон. Відкоси мають як естетичне, так і практичне значення, вони надають завершеність вікну, можуть бути додатковим елементом декору, а також виконують важливу роль для утеплення приміщення. Навіть якщо ви встановили вікна з високим рівнем енергозбереження, саме через недостатньо утеплені відкоси до оселі потраплятиме холодне повітря. Каркасні будинки з СІП панелей також потребують такого утеплення. Також не малу роль відіграють якісні жалюзі. Головне зробити вірний вибір.

Отримати консультацію!

Вирізняють наступні види відкосів:

  1. Штукатурні — маловитратний та простий спосіб, підходить як для внутрішніх так і зовнішніх відкосів. Строк виконання кілька днів, брудні роботи, погана теплоізоляція, періодична реставрація.
  2. Гіпсокартонні — цей спосіб дозволяє використовувати додатковий утеплювач, має більш естетичний вигляд та довший строк служби. Потребує захисту від вологи, та часу на виконання робіт, згодом їх треба знов фарбувати.
  3. Пластикові — універсальний варіант. Швидкий монтаж, довгий строк служби, теплі, легко миються, мають гарний вигляд. Необхідно вибирати якісні матеріали, бо з часом можуть пожовтіти чи вигоріти на сонці.  

Відкоси - Елегант

Відкоси на вікна — ексклюзив від компанії “Елегант”            

Родзинкою серед пропозицій по оформленню відкосів на вікна, є системи ПВХ відкосів  Qunell(Кюнель). Компанія “Елегант” одна з найперших, у Львові та західному регіоні, пропонує встановлення готових відкосів. Переваги відкосів Qunell :

  • комплект включає все необхідне для оздоблення відкосів;
  • монтується близько двох годин, без додаткової підготовки стіни, без бруду;
  • виготовляється з екологічно чистих первинних матеріалів;
  • великий вибір стійких кольорів(білий не жовтіє з часом);
  • декорування — ламінування під дерево, Уф-друк малюнка;
  • високий рівень утеплення;
  • строк служби понад 30 років.

До того ж відкоси Qunell підкреслять індивідуальність та вишуканість вашого інтер’єру.

Спеціалісти фабрики вікон “Елегант” виконують всі етапи робіт, від виробництва вікон до оформлення “під ключ”, в тому числі встановлюють всі види існуючих відкосів на вікна.

Професійний рівень працівників гарантує акуратність, якість, короткі терміни виконання та конкурентні ціни. Може ви встановили вікна іншої фірми, ми допоможемо привести до ладу відкоси будь-яким способом за вашим вибором.

Саме якісна теплоізоляція віконної конструкції, грамотно вибраний спосіб та професійно виконані роботи по оформленню відкосів, забезпечать тепло та затишок вашої оселі.

Замовити відкоси!