Теплі розсувні системи

Розсувні системи достатньо новий спосіб засклення балконів, лоджій, терас, зимових садів тощо. Системи використовуються для розмежування простору в офісах, житлових будинках, для міжкімнатних дверей. Стулка рухається в паралельній площині, тому при відкритті не виникає глухих кутів. Системи ідеально підходять як для великих площ, так і для економії простору в малих приміщеннях. Можливість ламінування профілю плівкою різних кольорів, використання непрозорого скла, зробить їх прийнятними для любого інтер’єру.

До основних переваг розсувних ПВХ систем можна віднести:

  • компактність конструкції;
  • надійність та безпечність;
  • екологічність;
  • якісна тепло- та гідроізоляція;
  • довговічність.

Що таке розсувні системи SWS

Системи SWS розроблені та запатентовані українською компанією. Вони виготовляються з екологічно чистого ПВХ. Оцинкована арматура в середині профілю, забезпечує стабільність та міцність конструкції. Роликова система дозволяє пересувати стулки безшумно та плавно, а алюмінієві рейки забезпечують їх довговічність. Можливо встановити як одинарне скло так і склопакет, а блокувальний механізм виключає мимовільне відкриття. Подвійне щіткове ущільнення захищає від вологи та бруду. Пластиковий профіль не промерзає на відміну від алюмінієвого, а ціна нижча навіть ніж в орних вікон. Системи широко використовуються також для міжкімнатних дверей та офісних перегородок. Для них можливі підвісні варіанти.

Найкращі умови від виробника!

Купувати розсувні системи, у місті Львів, найкраще у виробника. Єдиним виробником систем SWS, у західному регіоні України, є фабрика вікон “Елегант”. Власне виробництво дозволяє нам виготовляти комплекти за розмірами замовника, бути впевненими в якості продукції, професійній підготовці монтажників, а ціна від виробника завжди нижча ніж у посередників. Профіль виготовлення систем ми закуповуємо у виробника компанія SWS. Також у нас можна придбати вхідні двері, ролети та багато іншого.

Ми виробляємо розсувні системи трьох видів:

  • 60 серія — базова, двохрейкова система;
  • 80 серія — двохрейкова система з москітною сіткою;
  • 100 серія — трирейкова система.

Наші спеціалісти підберуть для вас найбільш вигідний варіант

Ми кредитуємо від салону на 3 місяці під 0%, та клієнт може обрати будь який банк на свій розсуд.  Надаємо 3 роки гарантії, та повне післягарантійне обслуговування. Терміни замовлення від 3 до 10 робочих днів, авансовий внесок 30%. Монтаж відбувається нашими професіоналами, тому ми гарантуємо якісну роботу від замовлення до монтажу.