СІП панелі

СІП панелі (структурно-ізольовані панелі) — унікальний будівельний матеріал для швидкого та надійного будівництва. Використовується для зведення зовнішніх стін та даху на основі каркасу. Будинки побудовані з застосуванням СІП, набули значної популярності в США, Канаді, Японії, країнах Європи. З 2000 років до них приєдналась і Україна.

СІП панель складається з двох вологостійких орієнтовано-стружкових плит (ОСБ). Між ними знаходиться шар утеплювача, пінополістирол. Всі частини з’єднуються за допомогою однокомпонентного поліуретанового клею. Процес відбувається під тиском в 900 кг, за допомогою преса.

ОСБ виготовляється з дерев’яної стружки. Вона в декілька шарів скріплюється за допомогою спеціальних смол. Різноспрямоване розташування стружки забезпечує високу міцність плити. Вона витримує вигини, поперечні та поздовжні навантаження, легко розпилюється Пінополістирол додатково обробляється антипіренами, що підвищує пожежну безпеку панелі.

Переваги будівництва з СІП панелі

Використання СІП панелей для будівництва приміщень має значні переваги:

  • міцність та легкість конструкції;
  • малі терміни будівництва;
  • проста технологія;
  • доступна ціна;
  • структурна стабільність конструкції;
  • можливість цілорічного будівництва;
  • збільшення корисної площі за рахунок товщини стін;
  • економія на опалені завдяки високій енергоефективності.

Завдяки надійності конструкції, будинки з СІП, зводять у важкодоступних місцях та де є ймовірність землетрусів, ураганів.

Безпечні матеріали для вашого будинку

СІП панелі зроблені з дотриманням всіх технологічних норм, містять критично малу долю хімічних добавок. Високоякісні матеріали забезпечують відсутність шкідливих для здоров’я компонентів. Компанія “Елегант” Львів для будівництва використовує високоякісні СІП, надійного виробника. Також ми є виробником металопластикових вікон, у нас можна придбати підвіконня, двері та багато іншого. Ми є представниками компанії “Бауен Хаус” в регіонах західної України та місті Львів. СІП панелі виготовлені “Бауен Хаус” відповідають міжнародним стандартам якості. Для виготовлення панелей використовують ОСП європейських виробників (Польща, Румунія). В якості утеплювача, самозатухаючий пінополістирол ПСБ-С-25 ГОСТ, та Neopor.  Наші будівлі виготовлені з найякісніших матеріалів. Відгуки про будинки з СІП панелей знаходяться на сайті компанії. Наші співробітники готові надати консультації щодо вибору матеріалів та умов будівництва.