Ролети

Ролети - ЕлегантРолети на вікна-поєднують в собі декоративність класичних штор і зручність жалюзі, це чудовий спосіб прикрасити вікна, захистити приміщення від сонячних променів, або створити затишок у вечірній час.

Тканинні ролети створювались спеціально для металопластикових вікон, після монтажу, виглядають як єдина система. Вони не стають на перешкоді під час відкривання/закривання вікна, або встановлення на провітрювання.

Отримати консультацію!

Основні переваги ролетів це:

  • широкий вибір тканин різних фактур і кольорів;
  • великий діапазон розмірів;
  • легкість монтажу;
  • простий догляд;
  • невисока ціна;
  • надійність в експлуатації.

Ролети на вікна — різноманітність пропозицій

Ролети являють собою цільне полотно, що намотується на вал, зазвичай закріплений в верхній частині вікна(відкритий тип штор). Полотно легко фіксується на потрібній висоті вікна, або згортається в малопомітний рулон. При закритому типі ролетів зверху на вал кріпиться захисний короб, що приховує робочий механізм, а встановлені з боків напрямні,  дозволяють краще захищати приміщення від сонця.

Широкий асортимент тканин у Львові, дозволяє підібрати ролети на вікна для будь-якого інтер’єру. Вони можуть бути з натуральних та синтетичних матеріалів; однотонні різних кольорів, або з малюнком; прозорі, напівпрозорі або повністю світлонепроникні; з такими додатковими можливостями як вологостійкість, негорючість, звукопоглинання. В останній час набирають популярності тканинні ролети день-нічь. Характерною особливістю ролетів, є використання спеціальної тканини, в якій комбінуються прозорі та непрозорі горизонтальні смуги. Керуючи механізмом підйому/спуску штор зміщуємо смуги, створюючи подвійне полотно, це дає можливість регулювати рівень освітлення відповідно до ваших потреб.

Професійна допомога від компанії “Елегант”

 Фабрика вікон “Елегант” не має власного виробництва ролетних штор, але як виробники металопластикових вікон, ми зацікавлені надавати повний комплекс послуг по установці та оздобленню вікон. Наші спеціалісти проводять постійний моніторинг ринку ролетів на вікна, розшукуючи найвигідніші варіанти для кожного клієнта. Різноманіття моделей, матеріалів та безліч пропозицій робить вибір нереальним. Ми пропонуємо нашим замовникам тільки якісну продукцію від перевірених виробників за мінімальною ціною. Комфорт та задоволення потреб наших клієнтів головна задача співробітників фірми.

Отримати консультацію!