Підвіконня

Приділяючи багато часу підбору вікон, найчастіше вибір підвіконня відходить на другий план. Але це досить істотний елемент конструкції та потребує достатньої уваги, від якості залежить термін його служби, зовнішній вигляд, функціональність та збереження тепла. Це додаткова горизонтальна поверхня на якій можна розмістити кімнатні рослини, декоративні дрібнички, побутову техніку на кухні та інші потрібні речі. Підвіконня служить опорою при митті вікон, місцем відпочинку домашніх улюбленців, а іноді місцем праці. Тому вони мають бути стійкими до подряпин, води, високої температури, витримувати навантаження та простими в прибиранні. Існують такі види підвіконь:

  • дерев’яні
  • з натурального каменю
  • штучного каменю
  • ДСП та МДФ
  • пластикові

Усі вони мають як переваги, так і певні недоліки.  Вибір матеріалу, цілком залежить від стилю помешкання та уподобань замовника. В наш час, більшість людей вибирають з пластика, наприклад під металопластикові вікна. Вона мають переваги усіх перерахованих видів,  завдяки розвитку сучасних технологій, багатьох недоліків вдається уникнути, а ламінуючі плівки імітують різні фактури (дерево, мармур, граніт т.і.).

Підвіконня найкращих виробників

Фабрика вікон ”Елегант” місто Львів, пропонує своїм клієнтам найкращі зразки пластикових підвіконь, такі як DANKE та OPEN TECK

Компанія OPEN TECK  існує з 2006 і свою діяльність розпочала саме з виробництва підвіконь. На сьогодні в Україні, це найбільший виробник ПВХ підвіконь шириною від 100 мм до 700 мм, що відповідають високим стандартам якості за доступною ціною. Їх конструкція, завдяки розташуванню у середині ребер жорсткості, дозволяє витримувати значні навантаження.  Для покриття поверхні використовуються ламінаційні плівки польського та німецького виробництва, Вони не вигоряють на сонці, міцні та зносостійкі.

Підвіконня OPEN TECK займають перші місця у своєму товарному сегменті, завдяки високої якості та доступній ціні.

Торгова марка DANKE це пластикові підвіконня преміум класу, виготовлені за власною, інноваційною  технологією, з екологічно чистої, первинної сировини. Вони характеризуються міцною основою, з унікальною внутрішньою конструкцією ребер жорсткості, та ексклюзивним акриловим  покриттям, з ідеальною глянцевою поверхнею , та високим рівнем зносостійкості. Мають офіційну гарантію заводу — виробника 10 років.

Стильні, з широкою гамою кольорів, вони прикрасять будь-яке приміщення.

Ми пропонуємо продукцію тільки перевірених виробників, ви отримуєте якісний функціональний, надійний аксесуар для свого вікна, а ми задоволення від співпраці з вами. Також маємо великий асортимент ролетних штор.