Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері - ЕлегантМіжкімнатні двері заключний акорд ремонту, вони здатні підкреслити загальний стиль помешкання,  додати завершеності, гармонійності інтер’єру, або стати вишуканим акцентом.

Міжкімнатні двері можуть бути:

  • прямокутні та арочні;
  • одно- , півтори-, двостулкові;
  • орді, розсувні, складні
  • глухі щитові або фільончасті, комбіновані зі склом, вітражами.
  • дерев’яні, скляні, пластикові, З ДСП та МДФ.

Отримати консультацію!

Все залежить від приміщення для якого вони призначаються  та від ваших уподобань.

Дерев’яні двері більш традиційні, але дерево “живий” матеріал тому при підвищеній вологості або сухості вони можуть деформуватися. Двері зі шпону мало чим поступаються дереву, але вони більш стійкі до зовнішнього впливу, та значно дешевші. Вони мають основу частіше всього з сосни, а зверху шпон більш цінних порід. Сучасні міжкімнатні двері з МДФ, ДСП мають привабливий зовнішній вигляд, величезний вибір якісної ламінатної плівки, дозволяє імітувати любі породи дерева. Ідеально підійдуть для каркасного будинку. Вони стійкі до агресивного зовнішнього впливу. Прості в уході та мають дуже великий діапазон ціни.

Кольорова гамма міжкімнатних дверей обмежується тільки фантазією хазяїв. Можна прив’язатися до кольору стін, меблів навіть підлоги. Традиційні білі двері виграшний варіант для більшості інтер’єрів. Також у нас можна придбати вхідні двері.

Як знайти найкращі міжкімнатні двері

Щоб не помилитися з вибором, мати чітке уявлення як виглядає та чи інша модель дверей, пропонуємо відвідати салони компанії “Елегант” у місті Львів. Досвідчені консультанти допоможуть розібратися в морі пропозицій, розкажуть про переваги та недоліки дверей з різних матеріалів. Професійні майстри допоможуть визначитися з розмірами, та виконають якісну установку без збитків для стін та підлоги, чисто та акуратно.

Отримати консультацію!

Ми маємо контракти з найкращими виробниками міжкімнатних дверей в Україні. Наприклад:

  • Корюківска фабрика дверей ТМ “Korfad” виготовляє свої вироби з екошпону (ламінатіну), за італійською технологією, та найвищими європейськими стандартами.
  • Міжкімнатні двері компанії Релікт – сучасні дизайнерські рішення, повний цикл власного виробництва, використання екологічних матеріалів для декоративного покриття відомих європейських фірм.

Оптова закупівля дверей, дозволяє нам мати великі знижки від виробника, а це, в свою чергу, дає змогу формувати конкурентно спроможні ціни для покупців, та надавати додаткові знижки. Наші клієнти мають можливість оформити кредит в банку, або одержати кредит на 3 місяці під 0% від нашої компанії. На двері встановлені нашими майстрами, ми надаємо гарантію 1 рік. Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо тільки найкраще.

Перегляньте двері надійних виробників

Двері міжкімнатні Straj - Елегант