Металопластикові вікна

Металопластикові вікна - фабрика вікон ЕлегантМеталопластикові вікна -рішення багатьох проблем у вашій оселі. Вам не потрібно буде заклеювати вікна взимку, постійно поновлювати фарбу, витрачати години для миття вікон.

Ви раз і назавжди вирішуєте питання з тепло- та звукоізоляцією, якісний ущільнювач захистить від пилу та бруду, а москітна сітка стане перепоною для комах, листя та іншого сміття.

При замовленні вікон треба ретельно вибирати фірму-партнера. Іноді замовник може отримати не зовсім ті вікна, що планував, бо звернувся до посередників, а їх можливості обмежені. Фабрика вікон “Елегантсама виробляє металопластикові вікна, тому усі питання пов’язані з конфігурацією вікон, їх якістю, вибором профілю та склопакета, з формуванням адекватної ціни, вирішуються напряму без будь-яких підводних течій.

Отримати консультацію!

Металопластикові вікна – що закладено в основу

Якщо ви мешкаєте  у м. Львів, або іншому населеному пункті західного регіону, фабрика вікон “Елегант” стане вашим надійним партнером. Також надсилаємо вироби по всій Україні. Основою для виробництва наших вікон є металопластиковий профіль від українського виробника OPEN TECK, та німецької компанії VEKA, Профілі цих компаній:

  • мають необхідні ліцензії та сертифікати,
  • виготовляються з високоякісної, екологічної сировині,
  • пристосовані до місцевих кліматичних умов
  • мають високу звуко- теплоізоляцію, та довговічність.

Пластикові профілі цих компаній дозволяють вибирати будь-який  розмір та колір вікон, зробити металопластикові вікна енергозберігаючими, посиленої конструкції, з противандальними запорами. Можна виготовити дешеві вікна з однокамерними пакетами, чи вікна преміум-класу, все залежить від призначення приміщення та бажань клієнта.

Гарантована якість від “Елегант”

Власне виробництво дозволяє нам надавати замовникам повний комплекс робіт від консультації до монтажу, за ціною виробника.

Монтаж здійснюється нашими спеціалістами, які проходять сертифіковане навчання, знають усі тонкощі встановлення металопластикових вікон, включаючи теплий монтаж(євромонтаж).

Відмінність євромонтажу в тому, що виконується тришаровий, гідроізоляційний шов між вікном та стіною. Це підвищує герметичність конструкції та зменшує втрати тепла.

Замовивши вікна в “Елегант”, ви отримаєте:

  • готові вікна в термін від 3-х робочих днів, в залежності від складності замовлення;
  • гарантію на вікна 5 років, та повне післягарантійне обслуговування;
  • можливість кредитування без комісії від виробника на 3 місяці, чи від будь якого банку на його умовах;
  • отримання кредитів на енергозбереження під державну програму компенсацій.

Наші вікна забезпечать ідеальні умови для життя, дозволяють економити кошти на опалення, дарують естетичну насолоду. Також у нас можна придбати вхідні двері. Звертайтесь!

Замовити прорахунок!