Каркасні будинки

Каркасні будинки останнім часом набирають високої популярності. Вони привабливі економічно, та строками будівництва. Відповідають високим міжнародним стандартам екологічності, безпеки, енергоефективності. Та як найкраще підходять до нашого клімату. Вже більш як сто років, будуються в Канаді, США, Норвегії, Германії.

Каркасна технологія, це повна відповідність сучасним нормам будівництва. Вони мають відчутні переваги перед класичними спорудами:

  • Висока швидкість будівництва;
  • Доступна ціна;
  • Висока енергоефективність(економія до 90%);
  • Індивідуальність архітектурних рішень;
  • Відсутність усадочної деформації;
  • Стійкість до землетрусів.

Завдяки відносно малій вазі каркасних будинків, не виникає потреби в масивному, дорогому фундаменті та використанні важкої техніки на будівництві. Каркасні будинки споруджуються за технологією в якій відсутні, так звані, “мокрі” роботи. Це дозволяє вести будівництво в будь яку пору року. Так замовивши будинок після Нового року в компанії “Елегант” Львів, ви навесні відсвяткувати новосілля.

Будуємо каркасні будинки разом з компанією “Елегант”

Найбільш популярним способом будівництва каркасних будинків на сьогодні, є каркасно-панельна або канадська технологія, з використанням СІП панелей.  Дерев’яний каркас в них виступає і як несучий елемент та як з’єднувальний для СІП панелей. Які в свою чергу також виконують опорні функції. СІП панелі основний теплоізоляційний матеріал всієї будівлі. Від них залежить наскільки надійною буде споруда. Виробництво якісних панелей можливо тільки в заводських умовах, дотримуючись технології процесу. Заводське виготовлення усіх елементів зборки гарантує високу якість, надійність та швидкість будівництва. 

Компанія “Елегант” будує каркасні будинки, тільки з найкращих матеріалів. Працюємо з кращими виробниками міжкімнатних дверей, розсувних систем та інших необхідних деталей. Ми є представниками, у м.Львів та західному регіоні України, компанії виробника “Бауен Хаус”. Компанія дотримується високих стандартів якості. У виробництві використовує екологічно чисті матеріали, сертифіковані в Україні. А також новітні технології та власні розробки. Така співпраця, дає можливість пропонувати нашим замовникам, найвигідніші умови для будівництва будинків. Відгуки власників будинків, збудованих за канадською технологією, допоможуть вам зробити вибір на користь сучасних технологій. Та разом з нами приєднатися до числа власників.